Kuřáci šíši


Ano, šíša je vodní dýmka a samozřejmě, že tento název není jediný. Můžete se setkat třeba se slovem vodnice nebo fáro. Jistě jich bude ještě více v dalších krajích naší vlasti, ale to bychom museli hodně pátrat, na což není čas, protože se musíme podívat právě na tabáky do vodní dýmky. Ovšem jen tak letem světem. Neví se zcela přesně kdy takový tabák vznikl. Už proto, že vodnice k tomu nebyla určená. Původně se z ní kouřil hašiš, a tabák se neřešil. Ten až později, a ještě později někoho někde napadlo jej smíchat s medem. Tohle už tabáku zůstalo až dodnes, jen s tím rozdílem, že už se místo medu přidává ovocná melasa.

kuřačka vodnice

Ta podle výsledné příchuti, kterou má tabák obsahovat. Nu a pak tam ještě mohou být další různé látky, třeba glycerin, a výsledný tabák se pak rozváží po celém světě. Původního tabáku tam bývá většinou něco kolem třiceti procent, někdy více někdy méně. Tabák se pak nekouří klasicky, což vlastně vyplývá z jeho určení. Ten se v určeném množství naklade na šíši, přesněji na korunku jejího těla a zapálí se. Kouř, který pak vzniká putuje směrem dolů, kde je váza, tedy skleněná nádoba, vlastně základ vodní dýmky, a zde se ochladí. To je vlastně to, proč se to celé dělá a proč tohle všechno kuřáci šíši podstupují.

vodnice k prodeji

A tento ochlazený kouř se pak z vázy odsává pomocí hadiček, hadic neboli šlauchů. Na jejich sedí kuřáci a vychutnávají si příchuť a vůni tabáku. Takového, jaký si zakoupili. A že jich je obrovská spousta druhů. Navíc si jej každý může míchat sám a vymýšlet další a další směsi a na ně zvát kamarády nebo přátele. Pokud máte zájem o tabáky do vodní dýmky, tak nemusíte už nikde hledat nějakou prodejnu, ale vyzkoušejte e shop na který se dostanete pouhopouhým kliknutím na odkaz, který je umístěn zhruba na začátku tohoto článku. Sami pak budete překvapeni, co všechno tento obchůdek nabízí.

3 měsíce ago